W czwartkowy poranek, przed godz. 9:00, doszło do awarii torowiska na ulicy Trzebnickiej. Tramwaje jechały objazdem, uruchomiono komunikację zastępczą.
Tramwaje linii 1 , 7 (kierunek: Poświętne) i 8 (w stronę Karłowic) skierowano objazdem od Dworca Nadodrze przez pl. Staszica, Reymonta, Bałtycką, Żmigrodzką do pętli Poświętne. Uruchomiono autobus "za tramwaj" od Dworca Nadodrze do skrzyżowania ul. Bałtyckiej i Żmigrodzkiej.
Ruch został już przywrócony. Tramwaje wracają na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze