Reklama

Awaria tramwaju na placu Staszica. Były objazdy

16/11/2018 11:47

Na placu Staszica zepsuł się tramwaj, powodując małe zamieszanie w kursowaniu komunikacji miejskiej. Trzy linie tramwajowe, które jeździły zmienioną trasą, zastępował autobus.

Z powodu awarii tramwaju na placu Staszica tramwaje linii 14, 24 skierowano do zajezdni Ołbin przez Dworzec Nadodrze i ul. Słowiańską, a tramwaje linii 15, kursujące do Uniwersytetu Ekonomicznego - objazdem przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką i Dworzec Nadodrze.


Na czas usuwania utrudnień w ruchu MPK Wrocław uruchomiło autobusy "za tramwaj" w relacji Dworzec Nadodrze - Osobowice. Sytuacja wróciła do normy w południe. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości