Na placu Staszica zepsuł się tramwaj, powodując małe zamieszanie w kursowaniu komunikacji miejskiej. Trzy linie tramwajowe, które jeździły zmienioną trasą, zastępował autobus.
Z powodu awarii tramwaju na placu Staszica tramwaje linii 14, 24 skierowano do zajezdni Ołbin przez Dworzec Nadodrze i ul. Słowiańską, a tramwaje linii 15, kursujące do Uniwersytetu Ekonomicznego - objazdem przez ul. Żmigrodzką, Trzebnicką i Dworzec Nadodrze.
Na czas usuwania utrudnień w ruchu MPK Wrocław uruchomiło autobusy "za tramwaj" w relacji Dworzec Nadodrze - Osobowice. Sytuacja wróciła do normy w południe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze