Tramwaje nie jeździły przez plac Staszica. Kilkanaście minut przed godziną 18 w tramwaju jadącym w kierunku Osobowic złamał się pantograf.
Tramwaje nie kursowały w obu kierunkach, a linie 0, 14, 15 i 24 skierowano objazdem przez Dworzec Nadodrze, Trzebnicką, Żmigrodzką i dalej do pętli Poświętne. Z kolei w relacji plac Staszica - Osobowice uruchomiono autobus zastępczy.
Kilka minut po 19 utrudnienia zakończyły się, a tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze