Utrudnienia dla pasażerów MPK. We wtorek po godz. 13 na ulicy Pomorskiej doszło do awarii tramwaju. Cztery linie tramwajowe kursowały objazdem.
W wyniku tego zdarzenia tramwaje linii 0L, 14, 15 i 24 jechały objazdem przez Dworzec Nadodrze, Chrobrego i Łokietka. Zakończyły się już utrudnienia. Tramwaje wróciły na swoje stałe trasy.
Przypomnijmy, że przed godz. 12 na placu Powstańców Śląskich doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem. Miały miejsce utrudnienia w ruchu tramwajów i kursowała komunikacja zastępcza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze