Dzisiejszego poranka na ul. Na Ostatnim Groszu we Wrocławiu doszło do poważnej awarii wodociągowej. Trwa jej usuwanie, z brakiem wody muszą liczyć się mieszkańcy Gądowa i Popowic.
- Awaria została spowodowana pęknięciem rury 250 milimetrów. Nie jest to główna magistrala. Wstępnie wody nie będzie do godziny 16, jednak ten czas może się wydłużyć. Trwają tam prace – informuje rzeczniczka prasowa MPWiK Martyna Bańcerek.
Do godziny 16 wody nie będzie przy ul.:
Tymczasowy punkt poboru wody ustawiono przy ul. Na Ostatnim Groszu 12.
KLIKNIJ I ZOBACZ ZDJĘCIA
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze