Reklama

Biedroń poparł kandydatkę z Wrocławia

10/09/2018 08:46

Prezydent Słupska Robert Biedroń przy okazji swojej wizyty we Wrocławiu wskazał osobę, na którą oddał by głos, gdyby był mieszkańcem naszego miasta. To Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, działaczka partii Razem, która kandyduje do sejmiku województwa dolnośląskiego.

Przypomnijmy, że Robert Biedroń w ramach budowy własnego projektu politycznego, z którym w przyszłym roku ma pójść do wyborów europejskich i parlamentarnych, odwiedził stolicę Dolnego Śląska. Prezydent Słupska i były parlamentarzysta Ruchu Palikota we Wrocławiu spotkał się z lokalnymi politykami, aktywistami i swoimi sympatykami.


Biedroń zdecydował się też przekazać swoje oficjalne poparcie jednej z kandydatek na radną wojewódzką.


– Wrocław potrzebuje nowej energii, którą razem możemy dać temu miastu. Dlatego przyjechałem tutaj, żeby poprzeć osobę, co do której nie mam żadnej wątpliwości, że będzie najlepszą radną województwa - Agnieszkę Dziemianowicz-Bąk startującą z komitetu partii Razem – powiedział Robert Biedroń.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości