W poniedziałek przed południem między Dworcem Nadodrze i Kowalami były utrudnienia w kursowaniu tramwajów. Z powodu awarii energetycznej i braku prądu w sieci trakcyjnej MPK Wrocław wprowadziło zastępczą organizację ruchu.
W godz. 11.15-12 tramwaje linii 6 kursowały objazdem przez ulice Nowowiejską, Piastowską, Curie-Skłodowskiej do pętli ZOO.
Tramwaje linii 23 skierowano do pętli Stadion Olimpijski, a trasa linii 11 była chwilowo skrócona do Dworca Nadodrze. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Dworzec Nadodrze - Kowale.
Przyczyną zmian był brak przejazdu do pętli Kromera oraz Kowale. Nastąpiła tam awaria sieci trakcyjnej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze