Reklama

Brak prądu w sieci trakcyjnej. Tramwaje trzech linii kursowały objazdami

18/03/2019 11:41

W poniedziałek przed południem między Dworcem Nadodrze i Kowalami były utrudnienia w kursowaniu tramwajów. Z powodu awarii energetycznej i braku prądu w sieci trakcyjnej MPK Wrocław wprowadziło zastępczą organizację ruchu.

W godz. 11.15-12  tramwaje linii 6 kursowały objazdem przez ulice Nowowiejską, Piastowską, Curie-Skłodowskiej do pętli ZOO. 
Tramwaje linii 23 skierowano do pętli Stadion Olimpijski, a trasa linii 11 była chwilowo skrócona do Dworca Nadodrze. Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Dworzec Nadodrze - Kowale.



Przyczyną zmian był brak przejazdu do pętli Kromera oraz Kowale. Nastąpiła tam awaria sieci trakcyjnej. 


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości