Ci, którz przyjeżdżają do Wrocławia pociągiem mogą się zawahać, czy aby na pewno dobrze trafili. A nawet nabrać wątpliwości, czy wysiadać z wagonu. Wrocław widziany z pociągu jest przerażający!
Przyjechaliśmy pociągiem między stacjami Wrocław Nowy Dwór i Wrocław Główny. Powiedzmy sobie szczerze - im bliżej centrum, tym gorzej. Tonące w haszczach, sypiące się kolejowe rudery, komunistyczne garaże, prowizoryczne budowle i tysiące bohomazów. To nie jest najlepsza wizytówka Wrocławia. Zobaczice zdjęcia!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze