Reklama

Centrum Wrocławia widziane z okien pociągu. Obraz nędzy i rozpaczy!

29/06/2023 17:09

Ci, którz przyjeżdżają do Wrocławia pociągiem mogą się zawahać, czy aby na pewno dobrze trafili. A nawet nabrać wątpliwości, czy wysiadać z wagonu. Wrocław widziany z pociągu jest przerażający!

Przyjechaliśmy pociągiem między stacjami Wrocław Nowy Dwór i Wrocław Główny. Powiedzmy sobie szczerze - im bliżej centrum, tym gorzej. Tonące w haszczach, sypiące się kolejowe rudery, komunistyczne garaże, prowizoryczne budowle i tysiące bohomazów. To nie jest najlepsza wizytówka Wrocławia. Zobaczice zdjęcia!


Wrocław widziany z pociągu - kliknij i zobacz!

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości