Reklama

Do Wrocławia dotarł nowy Moderus Beta [ZDJĘCIA]

22/07/2019 15:17

Pierwszy z 10 zaplanowanych na ten rok tramwajów Moderus Beta trafił już do Wrocławia. Tramwaj przyjechał do zajezdni Borek w nocy z niedzieli na poniedziałek.

– W porównaniu z wcześniejszymi pojazdami tego typu, tegoroczna dostawa posiada fabrycznie montowany wyświetlacz po lewej stronie pojazdu oraz wyraźnie oznaczoną przestrzeń dla niepełnosprawnych i wózków dziecięcych – informuje prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk.


Przypomnijmy, że zakup nowych Moderusów to efekt umowy podpisanej w październiku 2017 roku. W ramach przetargu wartego 176 mln zł we Wrocławiu w sumie pojawi się 40 pojazdów tego typu. Zgodnie z ustaleniami ostatni tramwaj zakupiony w ramach tej inwestycji powinien wyjechać na tory do końca 2019 roku.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości