W lutym tabor dolnośląskiej policji zasiliło 6 nowych pojazdów, które trafiły do komisariatu policji Wrocław Krzyki, a także do jednostek powiatowych w Kątach Wrocławskich, Długołęce i Sobótce.
Samochody będą wykorzystywane w służbie patrolowo-interwencyjnej i mają wzmocnić obecną flotę policyjnych pojazdów.
Zakupione pojazdy to pięć 140-konnych Opli Mokka, a także jeden 200-konny Opel Astra. – Komenda Miejska Policji we Wrocławiu wymienia flotę radiowozów, ponieważ policyjne samochody poddane są intensywnej eksploatacji – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.
Ich zakup został współfinansowany w ramach akcji „Sponsoring 50/50”. – Oznacza to, że połowę środków potrzebnych do zakupu pojazdów zapewniła policja, a drugą połowę przekazały samorządy – tłumaczy Rajski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze