Reklama

Dolnośląscy policjanci dostali 6 nowych radiowozów [ZDJĘCIA, WIDEO]

13/02/2019 12:38

W lutym tabor dolnośląskiej policji zasiliło 6 nowych pojazdów, które trafiły do komisariatu policji Wrocław Krzyki, a także do jednostek powiatowych w Kątach Wrocławskich, Długołęce i Sobótce.

Samochody będą wykorzystywane w służbie patrolowo-interwencyjnej i mają wzmocnić obecną flotę policyjnych pojazdów.


Zakupione pojazdy to pięć 140-konnych Opli Mokka, a także jeden 200-konny Opel Astra. – Komenda Miejska Policji we Wrocławiu wymienia flotę radiowozów, ponieważ policyjne samochody poddane są intensywnej eksploatacji – mówi st. sierż. Dariusz Rajski z wrocławskiej policji.


Ich zakup został współfinansowany w ramach akcji „Sponsoring 50/50”. – Oznacza to, że połowę środków potrzebnych do zakupu pojazdów zapewniła policja, a drugą połowę przekazały samorządy – tłumaczy Rajski.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości