Reklama

Dolnośląska policja: w sylwestra i Nowy Rok więcej pijanych kierowców

02/01/2018 15:46

Podczas imprez sylwestrowych organizowanych na Dolnym Śląsku policja nie odnotowała poważniejszych zdarzeń. Również bezpiecznie przebiegł sylwestrowy koncert na rynku we Wrocławiu. W ciągu tych czterech dni na drogach województwa doszło do 17 wypadków. Policja zatrzymała 74 nietrzeźwych kierowców.

W ciągu ostatnich czterech dni dolnośląscy funkcjonariusze przeprowadzili na terenie województwa 5296 interwencji. Zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 193 osoby. W ich ręce wpadło też 63 poszukiwanych, z czego pięć to osoby nieletnie. 


Od piątku do poniedziałku na dolnośląskich drogach odnotowano 17 wypadków i, biorąc pod uwagę wzmożony ruch, liczba ta jest mniejsza niż w ubiegłym roku i mniejsza niż w dni robocze. Niestety, rannych zostało 28 osób, a dwa zdarzenia, w powiecie jaworskim i zgorzeleckim, okazały się tragiczne w skutkach, a dotyczyły pieszych.

Reklama

Policjanci zatrzymali łącznie 74 nietrzeźwych kierowców, czyli więcej, niż w poprzedni weekend sylwestrowo-noworoczny.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości