Jedenaście osób z personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu zostało zdiagnozowanych jako zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.
W związku z zakażeniami koronawirusem szpital przy ul. Kamieńskiego wstrzymał przyjecia pacjentek na oddział położniczo-ginekologiczny. Pod opieką medyczną przebywa tam 60 pacjentek, ale u żadnej nie potwierdzono zakażenia. Ograniczone jest również funkcjonowanie oddziału chirurgii wraz z chirurgiczną strefą SOR-u.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze