Reklama

Drugi szpital walczy z epidemią. Wstrzymane przyjęcia po zakażeniach koronawirusem

15/10/2020 13:00

Jedenaście osób z personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu zostało zdiagnozowanych jako zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

W związku z zakażeniami koronawirusem szpital przy ul. Kamieńskiego wstrzymał przyjecia pacjentek na oddział położniczo-ginekologiczny. Pod opieką medyczną przebywa tam 60 pacjentek, ale u żadnej nie potwierdzono zakażenia. Ograniczone jest również funkcjonowanie oddziału chirurgii wraz z chirurgiczną strefą SOR-u.
 
- Szpital będzie przyjmował pilne przypadki ginekologiczne, w pozostałych przypadkach wsparcie w zakresie położnictwa udzielą Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Falkiewicza we Wrocławiu oraz Uniwersytecki Szpital Kliniczny - informuje Michał Nowakowski, rzecznik urzędu marszałkowskiego.
 
Z koronawirusem boryka się także szpital na Brochowie. Tutaj wstrzymane sa przyjęcia na oddział internistyczny. Szczegóły tutaj.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości