We wtorek na autostradzie A4, między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice, po wypadku przewrócił się tir. W środę drogowcy naprawiali bariery. Tworzyły się korki.
Wtorkowe utrudnienia w ruchu po poważnym wypadku na podwrocławskim odcinku autostrady A4 trwały prawie cały dzień, aż do godz. 22.30. W środę po godzinie 9 drogowcy zaczęli naprawę uszkodzonych barier energochłonnych, która zakończyła się przed godz. 18. Zablokowany był prawy pas.
W godzinach szczytu w stronę Katowic zaczął ustawiać się tam korek. Wcześniej miał ok. 10 kilometrów długości, około godz. 17 - 6 kilometrów. Po usunięciu przeszkody powoli się rozładowuje.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze