Między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice, na autostradzie A4 w kierunku Wrocławia, doszło do wypadku samochodu i busa. Tworzyły się korki w obie strony, bo niedaleko, na drugiej jezdni, doszło do drugiego wypadku.
Zablokowany lewy pas, ruch możliwy prawym pasem, sześciokilometrowy korek w stronę Wrocławia - tak wyglądała sytuacja na autostradzie A4 na wysokości Pietrzykowic. Ok. godz. 19 w poniedziałek, 23 maja, bus zderzył się tam z autem. Nie było osób rannych. Mocno zakorkowany byl węzeł Bielany.
Do wypadku na A4 doszło też na tym samym odcinku, na wysokości Strzeganowic, ale na jezdni w stronę Legnicy. Tam też stał korek, ale nieco krótszy: miał około trzech kilometrów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze