Pierwsza połowa wtorku upłynęła pod znakiem utrudnień w ruchu MPK Wrocław. Problemy były m. in. na ulicach Osobowickiej i Piłsudskiego.
Po wypadku na ulicy Osobowickiej tramwaje linii 14 i 24 skierowano do pętli Poświętne, a w relacji pl. Staszica - Osobowice kursowały autobusy "za tramwaj". Utrudnienia trwały kilka godzin - usunięto je dopiero przed godz. 15.
Natomiast na ulicy Piłsudskiego, rano, doszło do stłuczki tramwaju i samochodu z przyczepą kempingową. Ruch był chwilowo wstrzymany.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze