Reklama

Dwóch nastolatków kilkukrotnie włamało się do tego samego mieszkania

03/09/2018 12:36

Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy włamali się do jednego z mieszkań na terenie Wrocławia i zabrali klucze do lokalu. Pod nieobecność jego właściciela kilkukrotnie ukradli pieniądze i wartościowe przedmioty.

Policjanci z wydziału kryminalnego komisariatu policji Wrocław – Rakowiec zatrzymali dwóch nastolatków w wieku 17 i 19 lat, którzy włamali się do mieszkania i ukradli mienie o wartości 1000 zł. Mężczyźni weszli również w posiadanie kluczy do lokalu i pod nieobecność właściciela plądrowali z niego wartościowe rzeczy oraz pieniądze.


– Wszystkie uzyskane w ten sposób przedmioty sprzedawali w lombardach, a gotówkę przeznaczali na rozrywki – mówi sierż. Monika Perec. Wartość skradzionych przedmiotów oszacowano na 7800 zł.

Reklama

17 i 19-latek usłyszeli trzy zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zarzut przywłaszczenia cudzej rzeczy. Grozi im za to nawet 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci prowadzą czynności mające na celu odzyskanie utraconego mienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości