Reklama

Epidemia COVID-19 we Wrocławiu. 24 osoby zmarły na Dolnym Śląsku [19.12.2020]

19/12/2020 11:59

Ministerstwo Zdrowia informuje, że w ciągu ostatniej doby na Dolnym Śląsku przybyło 593 zakażonych koronawirusem. Na COVID-19 zmarło 24 kolejnych Dolnoślązaków. W całej Polsce liczba zakażonych zbliża się do 1,2 mln osób.

Od początku pandemii koronawirusa potwierdzono 1 194 110 zakażeń SARS-CoV-2. W tym czasie na COVID-19 zmarło 25 254 pacjentów.

Tylko w ciągu ostatniej doby stwierdzono w kraju 11 267  nowych zakażeń koronawirusem i 483 kolejnych zgonów z powodu epidemii. 108 ze zmarłych osób, nie miały chorób współistniejących.

Na Dolnym Śląsku w ciągu ostatniej doby zdiagnozowano 593 nowych przypadków SARS-CoV-2 i 24 zgony, w tym 18 u osób mających choroby współistniejące i 6 bez zdiagnozowanych innych chorób.

Epidemia wciąż trwa też we Wrocławiu, gdzie w ciągu doby zanotowano 155 nowych zakażeń (2,41 na 100 tys. mieszkańców). Ministerstwo Zdrowia informuje też o 2 kolejnych zgonach w naszym mieście.


ZOBACZ TEŻ: Wrocławianin pił codziennie, żeby zapobiec zakażeniu koronawirusem


mh, bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości