Reklama

FETA po wrocławsku. Festiwal piwa, wina i sera w zajezdni Dąbie [ZDJĘCIA]

31/03/2019 17:10

W ostatni weekend marca odbyła się pierwsza edycja "Wrocławskiej Fety", czyli festiwalu przybliżającego tradycję i historię browarnictwa, winobrania i serowarstwa w regionie. W trakcie wydarzenia chętni mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach czy po prostu skosztować produktów z regionu.

- Wydarzenie połączy trzy kultury smaku i aromatu, które spotkają się w murach hali starej Zajezdni Tramwajowej Dąbie. W jednym miejscu piwowarstwo, winiarstwo oraz serowarstwo, zaprezentuje swoje osiągnięcia, podzieli się historią i osiągnięciami - podkreślają organizatorzy tej inicjatywy. Festiwal, poza formą sprzedażową, połączy siły kilku inicjatyw jak na przykład Stowarzyszenie Winnic Dolnośląskich, Stowarzyszenie Serowarów Farmerskich i Zagrodowych.


fot. Magda Pasiewicz


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości