W ostatni weekend marca odbyła się pierwsza edycja "Wrocławskiej Fety", czyli festiwalu przybliżającego tradycję i historię browarnictwa, winobrania i serowarstwa w regionie. W trakcie wydarzenia chętni mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych, warsztatach czy po prostu skosztować produktów z regionu.
- Wydarzenie połączy trzy kultury smaku i aromatu, które spotkają się w murach hali starej Zajezdni Tramwajowej Dąbie. W jednym miejscu piwowarstwo, winiarstwo oraz serowarstwo, zaprezentuje swoje osiągnięcia, podzieli się historią i osiągnięciami - podkreślają organizatorzy tej inicjatywy. Festiwal, poza formą sprzedażową, połączy siły kilku inicjatyw jak na przykład Stowarzyszenie Winnic Dolnośląskich, Stowarzyszenie Serowarów Farmerskich i Zagrodowych.
fot. Magda Pasiewicz
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze