Reklama

Finał sezonu: ostatni Poligon Kabaretowy przed wakacjami

27/05/2014 00:00

Tego nie wolno przegapić. W piątek, 13 czerwca, o godz. 19 w Klubie Firlej zakończenie szóstego już sezonu Poligonu Kabaretowego. W letnim i wakacyjnym klimacie poligonowi artyści przeprowadzą przez pechowy piątek trzynastego.

Dlaczego jeszcze warto wybrać się na Poligon? Przede wszystkim dlatego, że widzowie otrzymają porcję świeżych, rześkich, premierowych skeczy i piosenek napisanych specjalnie na ten wieczór, a ponieważ to finał sezonu wszystko podane zostanie w specjalnej, tym razem wakacyjnej oprawie.


 


Nie zabraknie też gości i niespodzianek. Poza tym to ostatni Poligon przed wakacjami, następny dopiero jesienią. Warto więc naładować się pozytywną energią na najbliższe miesiące.

 


Oczywiście kabarety przygotują także oczekiwany przez wszystkich Skecz Jednej Nocy – wykonywany przez wszystkich artystów, którzy pojawią się w piątkowy wieczór na scenie w Firleju. Co jeszcze się wydarzy? Jak wiadomo w piątek trzynastego wydarzyć się może absolutnie wszystko, warto zobaczyć to na własne oczy. Na pewno czekają Was trzy godziny znakomitej zabawy, w kameralnej atmosferze!

Reklama

 


FINAŁ SZÓSTEGO SEZONU POLIGONU KABARETOWEGO


Kiedy?: piątek 13 czerwca 2014, godz. 19:00


Gdzie?: Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56


Wystąpią: Chyba, Dabz, Tiruriru, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą, Grzegorz Dolniak Prowadzenie: Piotr „Guma” Gumulec


 


Bilety: 20zł w przedsprzedaży na biletynabarety.pl 25zł w dzień koncertu


bs

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości