Już jutro w Sali Sesyjnej na Dworcu Głównym we Wrocławiu eksperci, pasjonaci kolei i przedstawiciele branży będą dyskutować o przyszłości transportu kolejowego w naszym regionie.
Przedstawiamy kolejne panele dyskusyjne.
O godz. 11:
Jak fundusze europejskie zmieniły kolej w Polsce?
Barbara Kulewicz, Wiceprezes Kolei Dolnośląskich
Karolina Ostrowska, PKP S.A.
Grzegorz Roman, Dyrektor Departamentu Rozwoju Aglomeracji
O godz. 13:
Połaczenia regionalne na styku województw.
Wojciech Zdanowski, Członek Zarządu - Koleje Dolnośląskie S.A.
dr Bogusław Molecki, Instytut Rozwoju Terytorialnego
Jakub Rösler, dziennikarz Rynek Kolejowy
Forum Kolejowe Dolnego Śląska odbywa się pod honorowym patronatem Paweł Gancarz - Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
Zostało jeszcze kilka miejsc - zarejestruj się i weź udział w Forum Kolejowym Dolnego Śląska
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze