Reklama

Forum Kolejowe Dolnego Śląska już we wtorek!

25/11/2024 12:12

Już jutro w Sali Sesyjnej na Dworcu Głównym we Wrocławiu eksperci, pasjonaci kolei i przedstawiciele branży będą dyskutować o przyszłości transportu kolejowego w naszym regionie.

Przedstawiamy kolejne panele dyskusyjne.

O godz. 11:

Jak fundusze europejskie zmieniły kolej w Polsce?

Barbara Kulewicz, Wiceprezes Kolei Dolnośląskich

Karolina Ostrowska, PKP S.A.

Grzegorz Roman, Dyrektor Departamentu Rozwoju Aglomeracji

O godz. 13:

Połaczenia regionalne na styku województw.

Wojciech Zdanowski, Członek Zarządu - Koleje Dolnośląskie S.A.

dr Bogusław Molecki, Instytut Rozwoju Terytorialnego

Jakub Rösler, dziennikarz Rynek Kolejowy

Forum Kolejowe Dolnego Śląska odbywa się pod honorowym patronatem Paweł Gancarz - Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Reklama

Zostało jeszcze kilka miejsc - zarejestruj się i weź udział w Forum Kolejowym Dolnego Śląska

 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/12/2024 12:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości