Na drodze ze Strzelina w kierunku Wrocławia samochód osobowy wypadł z drogi. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.
Do wypadku doszło tuż po godzinie 9:00 na drodze nr 395 między Strzelinem i Borkiem Strzelińskim w pobliżu miejscowości Sinobród. Okoliczności w jakich doszło do wypadku są jeszcze wyjaśniane.
- Autem podróżowały trzy osoby. Na razie nie wiemy, dlaczego samochód wpadł do rowu. Żadna z osób nim podróżujących nie ucierpiała, ale jednego z pasażerów - zakleszczonego w kabinie - musieli wyciągać strażacy - powiedziała nam młodsza aspirant Joanna Dębska z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. W tej chwili ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie.
Miejsce w którym doszło do wypadku:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze