GDDKiA Wrocław ostrzega przed 6-kilometrowym zatorem, jaki utworzył się na autostradzie A4 pod Wrocławiem, w kierunku Katowic.
Korek ustawił się od węzła Bielany Wrocławskie, na A4 w kierunku Katowic. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad we Wrocławiu informuje, że o godz. 14.30 zator miał w tym miejscu około 6 kilometrów długości.
Lubię te płatne autostrady.Wjeżdżasz za bramki we Wrocławiu w kierunku Katowic i stoisz już ponad godzinę.I potem te biedne dziewczyny w budkach kasują i się musza tłumaczyć klientom. To tak jakbyś czekał w fast food barze, np w @McDonalds 1,5 h na hamburgera @GDDKiA pic.twitter.com/DAhoH46Zkw
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze