Kierowcy parkują tam tak, że dla pieszych, nie mówiąc już o niepełnosprawnych czy rodzicach z dziećmi, nie ma ani grama miejsca. Mowa o ulicy Bolesławieckiej na wrocławskim Szczepinie (niedaleko skrzyżowania z Legnicką). Mieszkańcy mają już dość.
Zwrócili się do miasta o pomoc w tej sprawie. Okazuje się, że rozwiązanie już jest przygotowywane.
- Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pieszych w tym miejscu zaprojektowaliśmy słupki blokujące po północnej stronie wlotu ulicy Bolesławieckiej. Projekt jest na etapie zatwierdzenia - mówi Tomasz Sikora z biura prasowego Urzędu Miejskiego Wrocławia.
To jednak na razie tylko projekt, bo konkretnej daty jego realizacji nie ma. Całość ma kosztować kilka tysięcy złotych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze