Reklama

Jak oni parkują! Mieszkańcy Szczepina mają dość

23/10/2023 07:58

Kierowcy parkują tam tak, że dla pieszych, nie mówiąc już o niepełnosprawnych czy rodzicach z dziećmi, nie ma ani grama miejsca. Mowa o ulicy Bolesławieckiej na wrocławskim Szczepinie (niedaleko skrzyżowania z Legnicką). Mieszkańcy mają już dość. 

Zwrócili się do miasta o pomoc w tej sprawie. Okazuje się, że rozwiązanie już jest przygotowywane.


- Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu pieszych w tym miejscu zaprojektowaliśmy słupki blokujące po północnej stronie wlotu ulicy Bolesławieckiej. Projekt jest na etapie zatwierdzenia - mówi Tomasz Sikora z biura prasowego Urzędu Miejskiego Wrocławia. 


To jednak na razie tylko projekt, bo konkretnej daty jego realizacji nie ma. Całość ma kosztować kilka tysięcy złotych. 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości