Reklama

Jechał rikszą pod prąd. Był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w alkomat

13/07/2020 10:10

Jechał pod prąd, był pijany, miał problemy z utrzymaniem równowagi i kontakt z nim był mocno utrudniony. Był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w alkomat. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w środku nocy jechał rikszą jedną z wrocławskich ulic.

Wrocławscy funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który jechał ulicą Zelwerowicza pod prąd i miał spore problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy. 


– Mężczyzna nie był w stanie utrzymać równowagi, a kontakt z nim był mocno utrudniony – mówi st. sierż. Paweł Noga z KMP we Wrocławiu. I dodaje, że nie był on w stanie dmuchnąć w alkomat.


Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło kierującego rikszą do jednego z wrocławskich szpitali.

– Badanie krwi wykazało, że miał w organizmie blisko 3.8 promila alkoholu – powiedział Noga.

Za swoje zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości