Reklama

Jechał w nocy po centrum wypożyczonym skuterem. W organizmie miał ponad 2.5 promila

13/09/2018 10:47

Około godz. 2:00 w nocy policjanci zwrócili uwagę na kierującego skuterem mężczyznę, który jechał ulicą Kazimierza Wielkiego. Nie posiadał kasku i miał problemy z poruszaniem się po jezdni. Okazało się, że miał w organizmie ponad 2.5 promila alkoholu.

Wrocławscy funkcjonariusze policji patrolowali w nocy teren Starego Miasta i o godz. 2:00 zwrócili uwagę na kierującego skuterem mężczyznę, który jechał slalomem, zajmując cały pas jezdni. Mężczyzna poruszał się skuterem należącym do miejskiej wypożyczalni i nie posiadał kasku. W trakcie kontroli okazało się, że 31-letni mieszkaniec Wrocławia miał w organizmie ponad 2.5 promila alkoholu. – Nie potrafił albo nie chciał wytłumaczyć policjantom, dlaczego zdecydował się prowadzić w takim stanie – mówi st. sierż. Dariusz Rajski. – Mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi na nogach, a co dopiero na skuterze  – dodał.


Dalsze czynności w tej spawie prowadzą policjanci komisariatu policji Wrocław Stare Miasto. Policjanci przypominają, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawiania wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości