Reklama

Jechali Legnicką ponad 160 km/h. Stracili prawo jazdy [ZDJĘCIA,WIDEO]

13/03/2019 12:07

Brakiem wyobraźni wykazali się 26 i 20-latek, którzy jechali w nocy jedną z głównych ulic miasta, osiągając prędkość ponad 160 km/godz., gwałtownie przyśpieszając i hamując. W rezultacie stracili prawo jazdy, dostali wysokie grzywny i punkty karne.  

Przejeżdżający w nocy ulicą Legnicką policjanci zauważyli dwa samochody marki BMW, które jechały w kierunku centrum z prędkością dochodzącą do ponad 160 km/h.


– Kierowcy aut doprowadzali je do poślizgów, gwałtownie przyspieszając lub hamując. Sprawdzali też maksymalną prędkość swoich samochodów, a także niebezpiecznie i w nieprzewidywalny sposób lawirowali pomiędzy innymi autami – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji.  


Policjanci, który poruszali się radiowozem wyposażonym w wideorejestrator, ruszyli za nimi w pościg i zatrzymali kierowców na następnym skrzyżowaniu. W efekcie 20 i 26- latek stracili prawo jazdy, dostali wysokie grzywny i po 16 punktów karnych.

Reklama

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości