Jesteś sprawny fizycznie i cieszysz się dobrym zdrowiem? Możesz być idealnym kandydatem na strażnika miejskiego we Wrocławiu. Rekrutacja nowych funkcjonariuszy właśnie ruszyła.
Straż Miejska Wrocławia ogłasza nabór na stanowisko aplikanta. Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać bezpośrednio do kancelarii Straży Miejskiej Wrocławia ul. Gwarna 5/7, 50-001 Wrocław w terminie do 15 kwietnia 2015 roku, do godziny 12:00.
Postępowanie kwalifikacyjne rozpocznie się 20 kwietnia. W ramach rekrutacji zostaną przeprowadzone testy sprawdzające sprawność fizyczną kandydata, rozmowy kwalifikacyjne oraz badania lekarskie i psychologiczne. Zatrudnienie nastąpi 8 czerwca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze