Reklama

Jest nabór do Straży Miejskiej Wrocławia

12/03/2015 00:00

Jesteś sprawny fizycznie i cieszysz się dobrym zdrowiem? Możesz być idealnym kandydatem na strażnika miejskiego we Wrocławiu. Rekrutacja nowych funkcjonariuszy właśnie ruszyła.

Straż Miejska Wrocławia ogłasza nabór na stanowisko aplikanta. Oferty wraz z wymaganymi dokumentami należy składać bezpośrednio do kancelarii Straży Miejskiej Wrocławia ul. Gwarna 5/7, 50-001 Wrocław w terminie do 15 kwietnia 2015 roku, do godziny 12:00.


 

 


Postępowanie kwalifikacyjne rozpocznie się 20 kwietnia. W ramach rekrutacji zostaną przeprowadzone testy sprawdzające sprawność fizyczną kandydata, rozmowy kwalifikacyjne oraz badania lekarskie i psychologiczne. Zatrudnienie nastąpi 8 czerwca.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości