Reklama

Jest problem z dojazdem na Cmentarz Osobowicki. Na trasie wykoleił się tramwaj

28/10/2018 17:42

W niedzielę wieczorem doszło do wykolejenia tramwaju przy pętli Osobowice. Linie 14, 24 oraz specjalne linie dowożące pasażerów na cmentarz E1, E2 i E8 zmieniły trasy. Do Osobowic dojeżdżają autobusy „za tramwaj”.

Tramwaje inii E1, E2. E8, 14 oraz 24 do czasu usunięcia awarii skierowano do pętli „Poświętne”.


Pasażerów z pętli „Osobowice” zabierają autobusy linii „za tramwaj”.


Utrudnienia dotknęły sporą część podróżnych, bo w związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych Cmentarz Osobowicki jest dziś tłumnie odwiedzany. Magistrat w ten weekend uruchomił specjalne linie tramwajowe, które dojeżdżają do największych cmentarzy.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości