W niedzielę wieczorem doszło do wykolejenia tramwaju przy pętli Osobowice. Linie 14, 24 oraz specjalne linie dowożące pasażerów na cmentarz E1, E2 i E8 zmieniły trasy. Do Osobowic dojeżdżają autobusy „za tramwaj”.
Tramwaje inii E1, E2. E8, 14 oraz 24 do czasu usunięcia awarii skierowano do pętli „Poświętne”.
Pasażerów z pętli „Osobowice” zabierają autobusy linii „za tramwaj”.
Utrudnienia dotknęły sporą część podróżnych, bo w związku ze zbliżającym się świętem Wszystkich Świętych Cmentarz Osobowicki jest dziś tłumnie odwiedzany. Magistrat w ten weekend uruchomił specjalne linie tramwajowe, które dojeżdżają do największych cmentarzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze