Reklama

Jeździli samochodem zajadając ciastka z marihuaną

17/08/2018 23:46

Wrocławscy policjanci podczas nocnego patrolu zauważyli samochód, którego pasażerka dziwnie się zachowywała. Kobieta wychylała się przez okna i krzyczała do przechodniów. Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że podróżujący pojazdem jedli czeskie ciastka z marihuaną. Funkcjonariusze zatrzymali wszystkich do wyjaśnienia, a o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Po zatrzymaniu pojazdu okazało się, że samochodem jechało pięć osób. W trakcie rozmowy z pasażerami policjanci zauważyli otwarte opakowanie z ciastkami. Nie były to jednak zwykłe ciastka, ale czeskie, które w swoim składzie zawierały marihuanę. Osoby przebywające w samochodzie wspólnie potwierdziły, że słodycze zawierają substancje odurzające i pochodzą z Czech. Tłumaczyły również, że zostawił im je ktoś, kogo nie znają.


Mając na uwadze to, że posiadanie tego typu substancji jest w Polsce zabronione prawem, policjanci zatrzymali osoby do wyjaśnienia. Kierowca został dodatkowo przebadany na zawartość narkotyków w organizmie. Obecnie ustalane jest źródło pochodzenia nielegalnego towaru oraz ilości zawartych w nim narkotyków. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje teraz sąd, a grozić im może nawet 5 lat więzienia.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości