Busy i auta osobowe zderzyły się na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Do zwężenia na jezdni w stronę Górnego Śląska utworzył się korek.
Do wypadku doszło po godz. 16 w środę, 16 sierpnia. Na jezdni w kierunku Katowic zderzyły się dwa auta osobowe i trzy busy. Do zdarzenia doszło za węzłem Wrocław Południe (150 km drogi). Zablokowany jest lewy pas ruchu. Samochody przejeżdżają pasem prawym. Do zwężenia utworzył się korek, który zaczyna się przed węzłem Pietrzykowice. W karambolu pięciu pojazdów nikt nie został poważnie ranny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze