Reklama

Karambol na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Rośnie korek

16/08/2023 17:39

Busy i auta osobowe zderzyły się na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Do zwężenia na jezdni w stronę Górnego Śląska utworzył się korek.

Do wypadku doszło po godz. 16 w środę, 16 sierpnia. Na jezdni w kierunku Katowic zderzyły się dwa auta osobowe i trzy busy. Do zdarzenia doszło za węzłem Wrocław Południe (150 km drogi). Zablokowany jest lewy pas ruchu. Samochody przejeżdżają pasem prawym. Do zwężenia utworzył się korek, który zaczyna się przed węzłem Pietrzykowice. W karambolu pięciu pojazdów nikt nie został poważnie ranny.



k

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości