Mieszkańcy kilku osiedli we Wrocławiu nie mają od godziny 11 prądu. Do awarii doszło na Swojczycach, Strachocinie i Wojnowie.
Do godziny 13:30 bez prądu pozostają trzy wrocławskie osiedla: Swojczyce, Strachocin i Wojnów. Ponadto do godziny 16 prądu nie będzie na ul. Odkrywców dz.2/2 oraz bunkrze TOPL. Pod Wrocławiem do godziny 16 prądu nie będzie m.in. w Radwanicach na ul. Słonecznej, Wrocławskiej 2b, Tęczowej od 1 do 11 nieparzyste oraz dz.992, dz.991, dz.962 i dz.961, Pogodnej od 1 do 13 i od 16 do 24.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze