Wtorek nie rozpieszcza pasażerów MPK. W krótkim odstępie czasu doszło do kolejnej awarii tramwaju - tym razem na Drobnera złamał się pantograf. Linie 6 jeździły objazdami.
Tramwaje linii w kierunku Kowal skierowano objazdem przez ul. Łokietka, Dworzec Nadodrze, Słowiańską, natomiast w przeciwnym kierunku jeździły objazdem przez most Piaskowy i ul. Grodzką.
Utrudnienia zakończyły się kilkanaście minut przed godziną 20.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze