Reklama

Kolejny etap projektu pod hasłem „Zazieleńmy wspólnie Ołbin”

26/10/2018 14:32

W poniedziałek, 29 października, będzie miało miejsce podsumowanie drugiego etapu inicjatywy, której celem jest współtworzenie przyszłości śródmieścia Wrocławia. Uczestnicy spotkania będą rozmawiać o propozycjach projektów zielonego zagospodarowania terenów, zgłaszanych uwagach i dalszych krokach.

Celem uczestników unijnego projektu "Grow Green", odbywającego się pod hasłem „Zazieleńmy wspólnie Ołbin”,  jest: przyjazna okolica, więcej zieleni, lepszy klimat i dobre miejsca dla mieszkańców. Chcą oni współtworzenie przyszłości śródmieścia Wrocławia,

– Dzięki konsultacjom mamy szansę współtworzyć przyszłość śródmieścia Wrocławia - nowe, zielone rozwiązania. Przyjazna okolica, więcej zieleni, lepszy klimat i dobre miejsca dla mieszkańców to nasz cel – można przeczytać w opisie wydarzenia.


W poniedziałek, 29 października o godz. 17:00 w Bibliotece Publicznej na ul. Namysłowskiej 8 będzie miało miejsce podsumowanie drugiego etapu tej inicjatywy.

Reklama

We Wrocławiu projekt Grow Green jest koordynowany przez miasto Wrocław i współrealizowany wraz z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu oraz Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A.
Realizatorem konsultacji jest Fundacja EkoRozwoju wspomagana przez projektantów z biura Dworniczak architektura krajobrazu.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości