Już wkrótce, bo 6 października, w parku nad Ługowiną wrocławianie posadzą 200 drzew, które upamiętnią narodziny dziecka w rodzinie. Będzie to kontynuacja projektu WROśnij we WROcław, którego realizację magistrat rozpoczął w ubiegłym roku.
Od poniedziałki na stronie akcji WROśnij rodzice dzieci urodzonych w latach 2017/2018 mogą wypełnić formularz i zgłosić swój udział w sadzeniu drzew na Maślicach. To okazja, by symbolicznie upamiętnić narodziny dziecka.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze