Po godzinie 6 na ulicy Żmigrodzkiej - przy wyjeździe z pętli tramwajowej Poświętne - doszło do kolizji samochodu osobowego z tramwajem. Z utrudnieniami muszą liczyć się zarówno pasażerowie MPK, jak i kierowcy, bowiem pojazdy blokują jeden pas ruchu w kierunku centrum miasta.
Tramwaje linii 1, 7 i 15 skrócono do przystanku "Kamieńskiego", składy linii 1 i 7 w kierunku centrum skierowano przez Bałtycką i most Osobowicki, natomiast "piętnastka" jeździ przez Żmigrodzką.
Z kolei na trasie Karłowice - Poświętne kursowały zastępcza komunikacja autobusowa.
Około godziny 7:30 utrudnienia zakończyły się - droga jest w pełni przejezdna, a tramwaje wróciły na stałe trasy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze