Reklama

Kompletnie pijany kierowca groził policjantom i chciał wręczyć im łapówkę

23/08/2018 12:08

Policjanci zatrzymali w rejonie ulicy Traugutta kierowcę samochodu, który zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu i  gwałtownie hamował. Mężczyzna podczas interwencji nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem, ale za to groził funkcjonariuszom i próbował wręczyć im po 500 złotych łapówki.

Policjanci dostali zgłoszenie, że trasą wylotową z Wrocławia w kierunku Siechnic przejechał samochód, którego kierowca prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu. W rejonie ulicy Traugutta funkcjonariusze zauważyli pojazd, który zjeżdżał na przeciwległy pas ruchu i gwałtownie hamował. Policjanci zdecydowali się jak najszybciej zatrzymać auto, żeby nie doszło do tragedii. W trakcie interwencji okazało się, że jego kierowca mówił nieskładnie i bełkotliwie, był też agresywny i nie stosował się do poleceń policji. Poza tym nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem.


– Policjanci byli zmuszeni zastosować wobec niego środki przymusu bezpośredniego, by przewieźć 43-latka na pobranie krwi do badań – mówi kom. Kamil Rynkiewicz. Mężczyzna trafił do aresztu i odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz próbę wręczenia łapówki funkcjonariuszom policji.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości