Reklama

Korek tramwajów na Powstańców Śląskich. Nie ma prądu

30/10/2023 10:40

Duże utrudnienia w centrum Wrocławia. Tramwaje nie jeżdżą przez Powstańców Śląskich. Doszło tam do awarii napięcia w sieci trakcyjnej. 







Aktualizacja, godz. 11:30 - utrudnienia już się zakończyły.
 
Kursowanie tramwajów linii 2, 17 skrócono do Arkad. Tramwaje linii 14 w kierunku Krzyków oraz 20 w stronę Oporowa zostały skierowane objazdem przez ul. Grabiszyńską do pętli Oporów. Tramwaje linii 6 w stronę Krzyków i 7 w stronę Kleciny skierowano od Arkad przez ul. Piłsudskiego, Stawową, Ślężną do przystanku "Uniwersytet Ekonomiczny", gdzie zawracają. Zadysponowano zastępcze autobusy w relacji Arkady - Klecina - Arkady. Autobusy linii A i D zatrzymują się na wysokości przystanków tramwajowych na swojej trasie przejazdu.











 
 


 





 
 




klo

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości