Na autostradzie A4, w niedzielę przed godz. 13.30, na jezdni w kierunku Zgorzelca zapaliło się auto. Są duże utrudnienia w ruchu.
Do pożaru samochodu osobowego doszło dokładnie między węzłami Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie. Początkowo trasa w kierunku Zgorzelca była kompletnie zablokowana.
Teraz ruch w stronę Legnicy jest możliwy tylko pasem awaryjnym, a w stronę Wrocławia - prawym. Tworzą się korki, zalecamy objazdy. Utrudnienia mogą potrwać nawet do czterech godzin.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze