Reklama

Kradł przed świętami markowe zabawki. Złapała go policja

27/12/2017 12:55

Policjanci z Wrocławia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież markowych zabawek na terenie jednej z galerii handlowych, gdzie wyniósł z sklepu dwie torby z lalkami.

Wrocławscy funkcjonariusze policji tuż przed świętami zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież zabawek. Sprawca wpadł w ręce policjantów podczas kontroli prowadzonej w centrum handlowym na terenie wrocławskiego Śródmieścia. Policjanci zauważyli mężczyznę, który wyszedł z jednego ze sklepów z zabawkami z torbami ze skradzionymi przedmiotami. Funkcjojariusze policji znaleźli w nich markowe lalki o wartości blisko 1.2 tys. złotych.
 
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a skradzione zabawki wróciły do dalszej sprzedaży. Policjanci nie wykluczają, że wrocławianin może posiadać na swoim koncie więcej podobnych kradzieży. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości