Święto Wrocławia, Jarmark Świętojański, restauracje i bary przyciągają mieszkańców i turystów na wrocławskie Stare Miasto. W sobotę centrum Wrocławia odwiedziły setki ludzi.
W piątek, 24 czerwca, rozpoczęło się Święto Wrocławia 2022. W jego programie znajdują się m.in. otwarte koncerty, które gromadzą przez sceną na Rynku sporo ludzi. To też ostatni weekend działania tegorocznego Jarmarku Świętojańskiego - ostatnia szansa, by posiedzieć na sztucznej plaży przed Ratuszem.
Czytaj też: Co robić we Wrocławiu w pierwszy weekend wakacji?
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze