Reklama

Libacja na skwerku? Policjanci na miejscu zastali 36-latka z piwem i marihuaną

02/06/2021 11:58

Policjanci zatrzymali na Ołbinie mężczyznę, który wieczorem pił piwo na skwerku. Zapytany o nielegalne substancje, sam pokazał im marihuanę, którą miał przy sobie.

Funkcjonariusze patrolujący Ołbin zauważyli na ławce na skwerku mężczyznę, spożywającego alkohol w miejscu publicznym. Podeszli do niego, by przypomnieć mu o obowiązujących przepisach, zawartych w Ustawie o Wychowaniu w Trzeźwości i Przeciwdziałaniu Alkoholizmowi.


36-latek podczas interwencji zaczął zachowywać się bardzo nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Zapytali go, czy nie posiada przy sobie przedmiotów lub substancji, które są nielegalne. Wówczas mężczyzna wyciągnął z kieszeni zawiniątko z zawartością suszu roślinnego, przyznając, że jest to marihuana.

Reklama

- Funkcjonariusze po takim oświadczeniu nie mieli innego wyjścia, jak tylko zatrzymać 36-latka w związku z podejrzeniem popełnienia przez niego przestępstwa. Został przewieziony do pobliskiego komisariatu, gdzie policjanci sprawdzili ujawnioną przy nim substancję. Faktycznie, była to marihuana w ilości kilku porcji handlowych. Susz trafił do depozytu, a zatrzymany mężczyzna - do policyjnego aresztu - mówi Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.


Teraz mogą mu grozić nawet 3 lata więzienia.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości