Reklama

Męskie Granie we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

03/08/2019 18:04

W sobotę wieczorem na Torze Wyścigów Konnych Partynice odbyły się koncerty w ramach kultowego już Męskiego Grania. Na scenie można było usłyszeć szereg hitów, w tym utwory skomponowane specjalnie dla orkiestry Męskiego Grania.

Koncerty na głównej scenie rozpoczęły się o 17:00 koncertem Pablopavo i Ludzików. Na głównej scenie zagrali też m.in. król, Bitamina, Paulina Przybysz, Kasia Nosowska Krzysztof Zalewski. Główną atrakcją imprezy był jak zwykle występ Męskie Granie Orkiestry.


W tym roku Męskie Granie rozpoczęło się 13 lipca. W ciągu całego sezonu letniego odwiedzi 7 miast. Ze względu na duże zainteresowanie imprezą, tegoroczna wrocławska edycja przeniosła się na Partynice, gdzie jest więcej miejsca niż na Pergoli.


bas

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości