Reklama

Miasto wycofuje się z bezpłatnych miejsc dla urzędników na parkingu NFM

19/04/2021 14:46

Po kontrowersjach, jakie wywołał zapis w rozstrzygniętym przetargu na dzierżawcę parkingu NFM, miasto wycofało się z opcji 30 bezpłatnych miejsc dla przedstawicieli Narodowego Forum Muzyki i Wrocławskich Inwestycji.

W ubiegłym tygodniu Wrocław rozstrzygnął przetarg na nowego operatora parkingu podziemnego pod placem Wolności. Do tej pory zarządzało nim miasto. Krótko po tym Wrocławskie Inwestycje ogłosiły, że parkowanie do końca kwietnia będzie tam darmowe: 662 miejsca są dostępne bezpłatnie przez całą dobę. Od maja obiekt przejmuje firma Interparking Polska, która zaproponuje własny cennik obiektu.


W zapisach przetargu znalazł się wymóg bezpłatnego udostępnienia instytucji NFM 10 miejsc postojowych, a spółce Wrocławskie Inwestycje - 20 miejsc. Po fali krytyki miasto wycofało się z tych udogodnień.

Reklama

- To była tylko opcja i jednak jej nie będzie - potwierdza Krzysztof Świercz z Wrocławskich Inwestycji.


 

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości