Pasażerowie MPK jadący w stronę mostu Piaskowego i Drobnera oraz Kozanowa muszą liczyć się z utrudnieniami. Tramwaje na placu Bema stoją.
Aktualizacja, godz. 11.03
Od godz. 11.03 tramwaje jeżdżą normalnie.
godz. 10.45
- Mamy awarię rozjazdu - informuje Katarzyna Pawlak, rzecznik prasowa MPK Wrocław. W kolejce ustawiły się cztery tramwaje. Pozostałe, które jeszcze nie wjechały na tę trasę, zostały skierowane objazdem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze