W poniedziałek rano mieszkańcy kilku północnych osiedli usłyszą syreny alarmowe. Zostaną one użyte w czasie ćwiczeń straży pożarnej na Swojczycach.
W poniedziałek, 22 października, w godz. 10-12, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu przeprowadzi ćwiczenia praktyczne na terenie Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN - Terminal Paliw przy ul. Swojczyckiej 44. Będzie współdziałać z ratownikami medycznymi i policjantami.
Podczas ćwiczeń na terenie zakładu zostaną wykorzystane środki akustyczne (syreny alarmowe), które mają na celu powiadamianie o wystąpieniu zagrożenia. Sygnał akustyczny może być słyszany na terenie pobliskich osiedli - Swojczyce, Kowale i Strachocin.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze