Reklama

Na północy miasta zawyją syreny alarmowe

19/10/2018 14:53

W poniedziałek rano mieszkańcy kilku północnych osiedli usłyszą syreny alarmowe. Zostaną one użyte w czasie ćwiczeń straży pożarnej na Swojczycach.

W poniedziałek, 22 października, w godz. 10-12, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu przeprowadzi ćwiczenia praktyczne na terenie Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN - Terminal Paliw przy ul. Swojczyckiej 44. Będzie współdziałać z ratownikami medycznymi i policjantami. 


Podczas ćwiczeń na terenie zakładu zostaną wykorzystane środki akustyczne (syreny alarmowe), które mają na celu powiadamianie o wystąpieniu zagrożenia. Sygnał akustyczny może być słyszany na terenie pobliskich osiedli - Swojczyce, Kowale i Strachocin.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości