Reklama

Na portalu randkowym podawał się za kobietę. Później napadał

10/12/2018 22:29

Wrocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który na portalu randkowym podawał się za kobietę, umawiał się na spotkania z nieznajomymi, a następnie na nich napadał. Teraz znajduje się już w areszcie, a grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Pewien 19-letni mężczyzna na portalu randkowym podając się za kobietę, umówił się na spotkanie z innym mężczyzną. Sprawca podał pokrzywdzonemu jedynie informację o bramie i czekał na ofiarę pod blokiem. Byli umówieni na telefon. Gdy pokrzywdzony pod blokiem wyciągnął aparat i dzwonił, by przekazać informację, że już czeka, 19 -latek podszedł do niego z nożem i zażądał gotówki. Niedoszły randkowicz stracił w ten sposób 300 złotych.


Obecnie mundurowi wyjaśniają okoliczności związane z działalnością "sprytnego" 19-latka, a jego osobę powiązali już z dziewięcioma innymi, podobnymi, występkami.

Reklama

Podejrzany usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Za napad rabunkowy z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. 19-latek przebywa obecnie w tymczasowym areszcie.


prochu

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości