Reklama

Na stacji Wrocław Gądów wykoleiła się cysterna z chemikaliami

11/09/2018 16:54

We wtorkowe popołudnie na stacji Wrocław Gądów, pod estakadą Gądowianka, w pociągu towarowym wykoleiła się cysterna przewożąca chemikalia. Na miejsce przyjechało siedem zastępów straży pożarnej.

Jak poinformował dyżury straży pożarnej, jedna z cystern wyleciała z kół i uderzyła w drugi wagon. Na miejsce przyjechało siedem zastępów straży pożarnej. Na szczęście nie doszło tam do żadnych wycieków. Strażacy pracują nad tym, by jak najszybciej postawić cysternę na koła.


Wykoleił się wagon będący w składzie pociągu z PCC Rokita z Brzegu Dolnego.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości