To mogą być najgorętsze dni tego roku! W ciągu kilkunastu najbliższych dni czekają nas dwa uderzenia gorąca i fala upałów. Termometry mogą pokazać 35 stopni Celsjusza. To już blisko lipcowego rekordu ciepła we Wrocławiu.
Wrocławski rekord ciepła padł 8 sierpnia 2015 roku w obserwatorium Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Kosiby na Dąbiu. Termometry pokazały wtedy 38,9 st. C. Lipcowy rekord we Wrocławiu to 37,4 st. C. Tym razem do rekordu trochę zabraknie, ale przed nami naprawdę gorące dni. Szczegółową prognozę zobaczysz klikając w poniższy link.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze