Reklama

Naprawa torowisko w centrum. Były objazdy dla trzech linii tramwajowych

06/05/2020 09:36

W środę, ok. godz. 8.30, na ulicy Reymonta rozpoczęły się prace torowe, które zakłóciły codzienne kursowanie tramwajów. MPK wprowadziło objazdy.

Linie 14, 15 i 70 do wczesnych godzin popołudniowych kursowały przez Dworzec Nadodrze, Trzebnicką i Żmigrodzką. Na ulicy Reymonta od rana naprawiane było torowisko w stronę Poświętnego. W sumie prace trwały kilka godzin.


CZYTAJ TEŻ: 11 REMONTÓW TOROWISK ZA 9 MLN ZŁ W 2020 ROKU


Przypomnijmy, że MPK Wrocław od 6 maja wróciło do roboczych rozkładów jazdy, zawieszonych na czas najbardziej rygorystycznej kwarantanny. Teraz ubiega się o zniesienie limitów liczby pasażerów w autobusach i tramwajach.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości