W środę, ok. godz. 8.30, na ulicy Reymonta rozpoczęły się prace torowe, które zakłóciły codzienne kursowanie tramwajów. MPK wprowadziło objazdy.
Linie 14, 15 i 70 do wczesnych godzin popołudniowych kursowały przez Dworzec Nadodrze, Trzebnicką i Żmigrodzką. Na ulicy Reymonta od rana naprawiane było torowisko w stronę Poświętnego. W sumie prace trwały kilka godzin.
CZYTAJ TEŻ: 11 REMONTÓW TOROWISK ZA 9 MLN ZŁ W 2020 ROKU
Przypomnijmy, że MPK Wrocław od 6 maja wróciło do roboczych rozkładów jazdy, zawieszonych na czas najbardziej rygorystycznej kwarantanny. Teraz ubiega się o zniesienie limitów liczby pasażerów w autobusach i tramwajach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze