Reklama

Nasi policjanci pod Wrocławiem zlikwidowali kolejną plantację konopi

22/07/2015 00:00

Wspólne działania policjantów z powiatu wołowskiego i funkcjonariuszy z komendy wojewódzkiej we Wrocławiu wymierzone w przestępczość narkotykową, doprowadziły do zlikwidowania nielegalnej plantacji konopi.

- Policjanci prowadząc działania operacyjne ustalili, że w pobliżu jednej z miejscowości w gminie Wińsko na terenie leśnym prowadzona jest sporych rozmiarów uprawa konopi. Realizowane dalej czynności potwierdziły podejrzenia funkcjonariuszy, co skutkowało całkowitym zlikwidowaniem plantacji. W sumie zabezpieczono łącznie 84 krzewy - wymienia Kamil Rynkiewicz z wrocławskiej policji.


 

 


Obecnie policjanci z Wołowa w dalszym ciągu wyjaśniają wszystkie okoliczności całej sprawy. Przypomnijmy, że uprawa konopi zagrożona jest karą do 3 lat, a w przypadku, gdy można z niej uzyskać znaczną ilość narkotyków, nawet do 8 lat pozbawienia wolności.


jg

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo tuWroclaw.com




Reklama
Najnowsze wiadomości